bursa-mehmet-oto-kurtarıcı

Bursa Yıldırım Oto Kurtarıcı

Bursa en hızlı ve en güvenli, oto kurtarıcı, araç çekici hizmetini veriyoruz. Yıldırım şehir içi ve çevre yollarında, yaşayabileceğiniz, trafik kazalarında, otomobil arızalarında, Yıldırım oto kurtarma hizmetimizden faydalana bilirsiniz. Bilindiği üzere Yıldırım ilçemiz İnegöl, Eskişehir ve Ankara yolu güzergahıdır, ister otobanda, ister bölünmüş yollarda olsun her türlü ihtiyacınızda, Mehmet oto kurtarıcı yanınızda.

Oto Kurtarıcı Hizmetlerimiz

oto-kurtarma-çekici-bursa

Yıldırım Oto Kurtarıcı

Mehmet oto kurtarıcı, size bir telefon kadar yakınız.

Bursa Yıldırım ilçesinde yaşayabileceğiniz, trafik kazalarında ve araç arızalarında, oto kurtarıcı ve araç çekici hizmeti ile yanınızdayız.

Bu kategoride dikkat edilecek en önemli konu, arızanın durumunu doğru bir şekilde anlatmaktadır. Yol yardımı çağırma işlemlerinde en çok karşılaşılan olumsuz durum, yanlış bilgi vermektir. Arızanın özelliklerini anlatırken, kendi teorilerinizi karıştırmayın. Mesela, elektrik arızası ile yolda kaldıysanız, yolda kalma hikayenizi baştan sona anlatın. Şundan olabilir veya bundan olabilir demek, yol yardım işleminde görevlilerin kafasını karıştıracaktır. Telefon şarjınız az ise, kısa ve net cümleler kullanmalısınız. Bu gibi hassas durumlarda bütün olasılıkları değerlendirmelisiniz. Şiddetli yağmur ve kar yağışı, çöl sıcakları ve benzeri olumsuz hava koşullarda, yol yardım ekiplerine en kısa sürede ulaşılmalıdır.